Wyróżniamy ogrody na instagramie – oto nasze TOP10!
ogrody przydomowe
Potrzebujesz ok. 5 min. aby przeczytać ten wpis

Wyróżniamy ogrody na instagramie – oto nasze TOP10!

Instagram to świetna platforma do utrzymywania kontaktu z przyjaciółmi, chwalenia się osiągnięciami i poszukiwania inspiracji. Tym razem skupimy się na tym ostatnim, prezentując niesamowite ogrody, które zasługują na wyróżnienie. 

1. ogrodowe_fanaberie

Jest to świetne konto do obserwowania dla wszystkich miłośników ogrodnictwa, którzy rozpoczynają swoją przygodę z zielenią. Profil jest pełen pięknych zdjęć wyhodowanych owoców, warzyw i kwiatów. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Inspiracji nie brakuje, a często dodawane relacje pozwalają śledzić rozwój ogrodu na bieżąco.

2. mojogrodowyswiat

Jest to profil poświęcony pięknemu ogrodowi, który jest pełen barwnych kwiatów będących inspiracją dla każdego miłośnika zieleni! Zdecydowanym plusem jest świetna organizacja przestrzeni, która wraz z różnorodną roślinnością tworzy idealne połączenie. W opublikowanych relacjach możemy znaleźć między innymi przydatne porady dotyczące ogrodnictwa.

3. ogrod_w_szeregu

Jest to konto poświęcone ogrodowi znajdującemu się przy domu szeregowym. Profil jest pełen inspiracji dotyczących urządzenia zielonej przestrzeni, dobrego wykorzystania powierzchni oraz mebli i akcesoriów ogrodowych, które razem tworzą piękną całość.

4. curlyplantlady

Miłość do roślin i ich hodowania nie musi ograniczać się do samego ogrodu. Na tym profilu autorka pokazuje piękno zieleni potwierdzając tezę, że ogród doniczkowy to też ogród! Zdjęcia mają obszerne opisy opowiadające historie monster, storczyków czy opląw. Dodatkowo na profilu znajdziemy wiele wskazówek dotyczących tego jak dbać o rośliny i otoczyć je potrzebną miłością.

5. nowystarydom

Na tym profilu znajdziemy piękne zdjęcia ogrodu w świetnej jakości. Konto powstało w celu przedstawienia historii przebudowy domu z lat 30. i powstawania otaczającego go ogrodu. Zdecydowanym plusem są rozbudowane opisy, dzięki którym można zyskać wiedzę potrzebną do zadbania o własne rośliny.

6. allium_mw

Na tym profilu znajdziemy przepiękne, barwne zdjęcia najróżniejszych roślin; zaczynając od kocimiętki, kończąc na przetaczniku! Dużą zaletą jest fakt, że zdjęcia są dodawane na bieżąco, dzięki czemu możemy śledzić życie ogrodu wraz ze zmianą pór roku. Dodatkowo zdjęcia są bardzo dobrej jakości, co pozwala poczuć atmosferę zieleni.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Magda (@allium_mw)

8. z_kamera_w_ogrodku

To konto na instagramie jest poświęcone hodowli warzyw i przygodzie, która temu towarzyszy. Bohaterka prezentuje mnóstwo pięknych i barwnych zdjęć, dzięki którym każdy nabierze ochoty aby zakasać rękawy i zająć się swoim ogródkiem. Zdjęcia na profilu są dodawane regularnie, co pozwala na śledzenie całego procesu na bieżąco.

7. hubert_village_garden

Jest to konto na instagramie poświęcone przeprowadzce z miasta na wieś i związaną z tym nauką ogrodnictwa. Na profilu znajdziemy informacje o budowaniu ogrodu, rozpoczynaniu przygody ze szklarnią, czy tworzeniu grządek i rabat kwiatowych. Dzięki stale dodawanym relacją możemy śledzić na żywo przebieg tej przygody i samemu zyskać w ten sposób potrzebne informacje do stworzenia ogrodu marzeń.

9. garden.flowers.plants

Jest to profil idealny dla każdego miłośnika kwiatów. Róże, pelargonie, cynie i hortensje to tylko jedne z niewielu niesamowitych roślin, które możemy znaleźć na garden.flowers.plants. Przepiękne zdjęcia inspirują do wzbogacenia własnego ogrodu o nowe gatunki kwiatów.

10. ewa_ogrodowe_marzenia

Na tym koncie każdy znajdzie coś dla siebie! Rośliny ogrodowe, rośliny domowe i piękne kwiaty to jedne z wielu rzeczy, które są na tym profilu. Wszystkie zdjęcia posiadają opisy, które tworzą magiczny klimat i zachęcają do zajęcia się własnym ogrodem.

Zdjęcie główne: Gary Barnes/pexels.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jak wybrać idealne elementy dekoracyjne do sufitów podwieszanych?
Jak wybrać idealne elementy dekoracyjne do sufitów podwieszanych?
Odkryj tajniki wybierania idealnych elementów dekoracyjnych do sufitów podwieszanych. Dowiedz się, jak wykorzystać detale, które podnoszą estetykę i funkcjonalność przestrzeni.
Jak odpowiednio zbilansować dietę twojego czworonoga?
Jak odpowiednio zbilansować dietę twojego czworonoga?
Poznaj sposoby na utrzymanie zdrowia i witalności twojego czworonoga poprzez dobrze zrównoważoną dietę, zalecenia żywieniowe i porady specjalistów.
Tworzenie przestrzeni zielonej w stylu nowoczesnym – porady i inspiracje
Tworzenie przestrzeni zielonej w stylu nowoczesnym – porady i inspiracje
Odkryj nowoczesne strategie i wskazówki do tworzenia przestrzeni zielonej. Poznaj inspirujące pomysły na urządzanie przestrzeni na świeżym powietrzu, które połączą estetykę z naturą.
Ostatnie wpisy